EMLAK DANIŞMANIMIZ OLUN

EMLAK DANIŞMANIMIZ OLUN

Gayrimenkul Danışmanlarına Sunduğumuz İmkanlar;

  • Eğitim;

Homeplan, özel ilgi ve birebir eğitimler ile katılımcılarını kısa sürede yetkin, profesyonel danışmanlara dönüştürür. Ne kadar kaliteli ve tesirli eğitimler verilirse verilsin her zaman unutulan ve kaçırılan bilgiler muhakkak olur. Bu eksikliğin farkında olarak gayrimenkul danışmanını kaderine terketmemek, işini yapmaya devam ederken eksik kaldığı tüm bilgilere her zaman ve her yerden ulaşılabilen "Dijital Eğitim Kütüphanesi" geliştirdik. Homeplan ile gayrimenkul danışmanları bilgi eksikliklerini tamamlamak için eğitim tarihlerine, otel masraflarına ve uzun süren eğitim seyahatlerine muhtaç olmayacak.

  • Danışman Odaklı Ofis Yönetimi;

Homeplan ofislerinin ana amacı danışmanlarımızın eksiklerini gidermek, ihtiyaçlarını karşılamak, huzurlu ve konforlu çalışma ortamı sağlamaktır. Ofis yöneticilerimiz danışmanlarımızı sürekli takip eder, başarı ve verimliliklerini arttırmak için sürekli yatırım yapar. 

  • Teknoloji;

Homeplan, teknolojik altyapısını profesyonel yazılım firmaları aracılığıyla sürekli güncel tutar. Zamanla verimliliğini kaybeden, eskiyip günün gerekliliklerini karşılayamayan pahalı yazılımlar ile karşılaştırılmamalıdır. Ofislerin ve danışmanların tüm ihtiyaç duyduğu faydalı uygulamalar ile anlaşarak ihtiyacı her zaman giderir. Ayrıca talep edilen fonksiyonlar ilgili firmalara rapor edilerek kısa zaman içerisinde tüm yeniliklere danışmanın sahip olması sağlanır.

  • Sıcak Bir Yuva;

Her Homeplan ofisi danışmanların mutlu ve huzurlu çalışacağı bir iş ortamını temsil eder. Danışmanların çalışmakta olduğu ofisi ikinci bir yuva olarak kabul etmesi ve aidiyet hissetmesi bizim için çok önemlidir. Mutlu olmayan danışmanların kaliteli danışmanlık hizmeti vermesi mümkün değildir. Bu nedenle danışmanlarımız bilgi ve tecrübelerini karşılıksız paylaşır, bir aile olarak mücadele eder tüm engellerin üstesinden geliriz. Danışmanlarımız hiç bir zaman yalnız ve mutsuz hissetmez. Bu aile düzeninin korunmasına ve ailemize katılacak danışmanların nitelik ve niceliğine ayrıca dikkat ederiz.

  • Yüksek Gelir;

Kaliteli eğitimler, birebir yönlendirme, yüksek imkanlar ve mutlu çalışma ortamı ile danışmanlarımıza yüksek gelir elde fırsatı verilir. Hiçbir şey şansa bırakılmaz.

  • Huzurlu Bir Hayat;

Yüksek gelir ve harika bir iş ortamına sahip danışmanlarımız huzurlu bir kariyer ve zamanı yönetme ayrıcalığına sahip olurlar. Mesai saati endişesi olmadan tüm maddi, manevi imkanlara sahip olan danışmanlarımız aile ve dostlarına daha fazla zaman ayırır.

 

Detaylı Bilgi ve Randevu

0 232 229 00 44


Portföylerimiz